Przejdź do treści

Pożyczki bez konta

Świat pożyczek internetowych przyciąga coraz więcej klientów. Dzieje się tak głównie z powodu komercyjnych banków, które wcale nie ułatwiają swoim klientom pożyczkowego życia. Osoby, które nie wykazują atrakcyjnych dla instytucji bankowej zarobków i które mają już jakieś kredyty lub miały w ciągu ostatnich pięciu latach problem z ich spłatą, w ogóle nie mogą liczyć na współpracę z bankiem. Jeszcze w gorszej sytuacji są ludzie prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, gdzie analiza ich zdolności kredytowej może trwać wyjątkowo długo, a wniosek może i tak spotkać się z odmową.

Gdzie szukać pożyczki bez konta

Kilka parabanków zauważyło istnienie potencjalnych klientów, którzy nie są w posiadaniu indywidualnych rachunków osobistych lub w ogóle nie wyrażają zainteresowania ich zakładania. Osoby starsze mają znikome zaufanie do banków i wolą trzymać swoje pieniądze w przysłowiowej skarpecie. Inni klienci mając konto wspólne nie chcą zakładać osobnego konta tylko dla siebie. Jeszcze inni mogą mieć egzekucję komorniczą lub skarbową. Rozumiejąc potrzeby tej kategorii osób, instytucje pozabankowe zaoferowały pożyczki, które mogą całkowicie odbywać się proceduralnie bez rachunku bankowego, za to z opcją odbioru gotówki w placówce pocztowej. Przy czym w tym przypadku umowę do podpisania dostarcza kurier, a gdy zweryfikuje już tożsamość pożyczkobiorcy, to przekazuje mu czek GIRO. Raty można spłacać na poczcie lub w banku.

Jakie są atuty pożyczek online?

Jeśli klient spełnia wszystkie wymogi parabanku, to decyzja o przyznaniu pożyczki bez konta następuje błyskawicznie, przy czym samo dostarczenie pieniędzy trwa kilka dni. Klient nie musi się prosić o produkt finansowy, dzięki czemu jego samopoczucie pozostaje w dobrej kondycji – nie ma nic gorszego niż udowadnianie przed kimś, że jest się wartym pieniędzy, które i tak trzeba oddać z kosztami dodatkowymi. Dzięki parabankom klienci mogą cieszyć się zastrzykiem gotówki, którą z pełną swobodą mogą przeznaczyć na dowolne cele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *