Przejdź do treści

Czy warto skorzystać z oferty Idea Banku?

Idea Bank to jeden z banków, który swoją ofertę w głównej mierze dedykuje segmentowi przedsiębiorców. Idea Bank wprowadza innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają każdej firmie prowadzenie swojej aktywności, a także umożliwia stałą kontrole i zarządzanie swoimi finansami. Sprawdźmy zatem, czy Idea Bank jest bankiem, w którym przedsiębiorca może czuć się bezpiecznie ze swoimi finansami.

Oferta kredytowa w Idea Bank dla przedsiębiorców

Idea Bank, zgodnie z opinią jest bankiem wiodącym, jeżeli chodzi o finansowanie przedsiębiorstw, począwszy od działalności jednoosobowe, przez spółki cywilne, jawne aż po największe spółki akcyjne oraz samorządy. W ramach oferty kredytowej Idea Bank oferuje swoim klientom kredyt firmowy do kwoty 400 tysięcy złotych bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Oprocentowanie takiego kredytu rozpoczyna się już od 2.99%. Jeżeli przedsiębiorcy zależy na elastyczności w korzystaniu z zewnętrznego finansowania, może zawnioskować o limit obrotowy, który dostępny jest do kwoty 500 tysięcy złotych. Oprócz standardowych kredytów Idea Bank wprowadził również ofertę dla konkretnych działalności. Istnieje możliwość zawnioskowania o specjalny kredyt dla wolnych zawodów czy spółek. Dla firm, które planują duży rozwój, Idea Bank wprowadziła możliwość finansowania takich projektów poprzez kredyt inwestycyjny lub kredyt deweloperski. Idea Bank dodatkowo wprowadziła bardzo atrakcyjną ofertę leasingu zarówno dla firm o stabilnej sytuacji finansowej, jak i dla star-upów.

Oferta kont i oszczędności w Idea Bank

Idea Bank to nie tylko atrakcyjna oferta kredytowa. Przedsiębiorcy mają duży wybór kont osobistych szytych na miarę naszej działalności. Wśród wielu ofert dostępne jest konto Idealna Firma, Konto Idealne czy Konto Firma+. Każde z tych kont oferowane jest na bardzo atrakcyjnych warunkach a po spełnieniu kryteriów, każde z nich może być dla przedsiębiorców zupełnie darmowe. Pod względem produktów oszczędnościowych dla przedsiębiorców, Idea Bank wybija się na tle konkurencji. Bank oferuje szereg rodzajów lokat, z czego najpopularniejsze to Lokata Happy, gdzie oprocentowanie przez 3 miesiące sięga nawet 2.40% oraz lokata Happy Pro, gdzie oprocentowanie wyniesie 1.9% dla środków od 20 do 200 tysięcy złotych.

Dodatkowe usługi dla przedsiębiorców

W ramach Idea Bank, przedsiębiorca może skorzystać z wielu ciekawych usług dodatkowych, które pozwalają na ułatwienia swojej codziennej aktywności. Wśród najpopularniejszych usług możemy wymienić kasoterminaly, które stanowią jednocześnie kasę fiskalną online, terminal płatniczy, a także platformę do zarządzania sprzedażą. Przedsiębiorca korzystający z usług Idea Banku otrzymuje dostęp do Chmury Faktur, czyli miejsca w sieci, gdzie może gromadzić i przechowywać w bezpieczny sposób wszystkie dowody sprzedaży i inne dokumenty. Dla przedsiębiorców korzystających z obcych walut Idea Bank przygotował kantor internetowy z atrakcyjnym kursem Euro. Wśród przedsiębiorców, opinie o Idea Bank są bardzo pozytywne, głównie za względu na szereg możliwości finansowania oraz dogodne usługi dodatkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *