Przejdź do treści

TakTo Finanse – Opinie o pożyczce na 36 miesięcy

TakTo Finanse to firma pożyczkowa, która usługi z zakresu swojej działalności świadczy od ponad 7 lat. Oferta pożyczkodawcy skupia się wokół pożyczek na okres dłuższy niż 30 dni, co przekłada się na możliwość przyznania większej kwoty. Rzecz jasna, im mniej rat, tym mniejsza prowizja jaką będziemy musieli zapłacić w trakcie realizacji pożyczki. Dowiedz się jakie klienci TakTo Finanse opinie zamieszczają w internecie.

Kto może wziąć pożyczkę w TakTo Finanse? Co trzeba mieć?

Formularz dot. wniosku może wypełnić każdy, kto ukończył 21 lat. Podstawowym warunkiem do pozytywnego rozpatrzenia wniosku jest posiadanie chociaż jednego źródła dochodu. Do prawidłowego przejścia procedury będą potrzebne także: aktualny adres mailowy, numer telefonu z aktywną kartą SIM i dowód osobisty.
To jeszcze nie wszystko. Proces udzielania pomocy finansowej przez TakTo Finanse odbywa się w kilku etapach. Ponieważ pożyczki oferowane są na dłuższy okres (od 6 do 36 miesięcy), pożyczkodawca przed wypłatą pieniędzy wyśle do nas umowę, którą podpiszemy w obecności kuriera.

Opinie o TakTo Finanse – co mówią internauci?

Osoby, które zdecydowały się na pożyczkę w Takto Finanse opinie zamieszczają na forach, w blogowych komentarzach, a także udzielają wywiadu samej spółce.
Z opinii wynika, że pożyczki przyznawane są osobom, które posiadają miarodajne źródło dochodów, polskie obywatelstwo i brak wpisów w rejestrach dłużników.
Użytkownicy za cenne uznają: możliwość szybszej spłaty, zgodność z dobrymi praktykami (potwierdzą to liczne certyfikaty) i ogólne bezpieczeństwo – na stronie znajduje się certyfikat SSL, pełne dane kontaktowe i adres spółki. Pożyczkodawcę można uznać za w pełni wiarygodnego.
Komentarze w kwestii opłat prowizyjnych wyrażają raczej zadowolenie klientów aniżeli żal. Sama opłata za udzielenie pożyczki stanowi 25% jej kwoty. Doliczane są do tego niewielkie odsetki na poziomie 1,23%. Opłata prowizyjna z kolei 15% całej kwoty. Całość daje 119,20% RRSO.
Zdaniem recenzentów TakToFinanse nie można nic zarzucić, jeśli chodzi o obsługę klienta. Nasze wątpliwości w ciągu 24 godzin zostaną rozwiane przez infolinię lub adres mailowy [email protected].
Borykający się ze spłatą pożyczki czy spóźniający się ze spłatą w ratach szczegóły dot. problemu mogą omówić pod specjalnym numerem telefonu widocznym w zakładce „kontakt”. Pożyczkodawca stara się do sprawy podejść w sposób przychylny i nie zastraszać klientów. W przypadku problemów możemy liczyć na zwiększenie liczby rat przy podwyższeniu oprocentowania.

Czy warto wziąć pożyczkę w TakTo Finanse?

O ile nie mamy możliwości zaciągnięcia długu w tradycyjnym banku i konieczne wydaje się zadłużenie w instytucji pozabankowej to jest to jedna z możliwości, które powinniśmy wziąć pod uwagę. Przed tym jednak powinniśmy się upewnić, że konkurencja nie oferuje atrakcyjniejszych stawek i opłat prowizyjnych. TakTo Finanse jest nowym podmiotem na rynku, dlatego też nie ma tutaj jeszcze szczególnych promocji ani udogodnień. Na tle takich graczy jak Wonga czy Provident wypada dość przeciętnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *