Przejdź do treści

Super Grosz: opinie oraz recenzja oferty pożyczkodawcy

Super Grosz to ciekawy pożyczkodawca pozabankowy specjalizujący się w długoterminowych pożyczkach ratalnych. Firma wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim długim okresem spłaty oferowanych pożyczek, jednak także dostępne kwoty prezentują się przyzwoicie. Super Grosz opinie formułowane przez klientów tej firmy podkreślają również dosyć specyficzny charakter promocyjnych warunków pożyczek dla nowych klientów. Firma ta oferuje możliwość otrzymania pierwszej pożyczki przy RRSO na poziomie 0%, jednak promocja ma dosyć skomplikowaną strukturę, o czym powiemy w dalszych częściach tekstu.

Super Grosz: opinie o firmie pożyczkowej i charakterystyka oferty

Jak wspominano powyżej, Super Grosz to instytucja pożyczkowa opierająca swoją ofertę na pożyczkach ratalnych. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w tej firmie wynosi dokładnie 15 tysięcy złotych. Jeżeli więc chodzi o pożyczkodawców oferujących pożyczki w systemie spłat ratalnych nie jest to wynik specjalnie imponujący, aczkolwiek całkiem przyzwoity. Bardzo korzystnie przedstawiają się natomiast warunki spłaty jeżeli chodzi o długość trwania umowy: pożyczka w Super Grosz może zostać rozłożona aż na 48 rat miesięcznych. Super Grosz opinie podkreślają właśnie bardzo długi maksymalny okres spłaty. Biorąc pod uwagę relatywnie niewielką maksymalną kwotę pożyczek można powiedzieć, że Super Grosz stanowi ciekawe połączenie: oferowane kwoty pożyczek są typowe bardziej dla chwilówek, niż dla pożyczek ratalnych, jednak spłata trwać nawet 4 lata, co oznacza możliwość rozłożenia jej na naprawdę niewielkie raty miesięczne.

Super Grosz jest także firmą oferującą system progowy. Oznacza to po prostu tyle, że warunki dla pierwszej pożyczki będą kształtować się na warunkach odmiennych, niż ma to miejsce w przypadku stałych klientów. Korzystając z oferty Super Grosz po raz pierwszy będziemy mieć do dyspozycji pożyczkę ratalną w kwocie do 10 tysięcy złotych. Okres spłaty pozostaje jednak bez zmian a więc pożyczka zostać spłacona w przeciągu od 4 do 48 miesięcy. Dostępne super grosz opinie wskazują także na wysoce specyficzny charakter promocji dla pierwszej pożyczki. Otóż korzystając z usług Super Grosz po raz pierwszy mamy możliwość uzyskania promocji pt. pożyczka z RRSO 0%. Warunkiem skorzystania z tej promocji będzie jednak spłata całości zobowiązania jeszcze przed upływem terminu pierwszej raty miesięcznej, a więc w mniej, niż 30 dni. W takim wypadku pożyczkodawca nie doliczy do naszej pożyczki żadnych kosztów.

Dodatkowe informacje na temat Super Grosz

Opinie o Super Grosz podkreślają także obecność w ofercie tej firmy ciekawych rozwiązań dodatkowych. Chodzi tutaj przede wszystkim o możliwość wypłaty kwoty pożyczki poprzez czek GIRO, a więc z pominięciem obiegu bankowego. W zakresie metody weryfikacji danych osobowych Super Grosz korzysta natomiast z aplikacji Konto X, która działa bardzo podobnie do popularniejszych usług tego rodzaju, jak Kontomatik lub Instantor.

Ważną informacją dla potencjalnego klienta jest również fakt, że Super Grosz sprawdza praktycznie wszystkie rejestry dłużników. W trakcie oceny zdolności kredytowej nasze dane zostana więc zweryfikowane zarówno w BIK, jak też w najważniejszych Biurach Informacji Gospodarczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *