Przejdź do treści

Pożyczki długoterminowe online- nawet do 60 miesięcy bez wychodzenia z domu

Bardzo często zdarza się, że nasze potrzeby przekraczają nasz budżet, zwłaszcza gdy przytrafiają się niespodziewane wydatki. Na szczęście zawsze możemy poratować się pożyczką z banku lub firmy pożyczkowej. Proces pożyczenia gotówki z banku może być jednak długotrwały, a formalności których musimy dopełnić oraz zaświadczenie które należy przedłożyć, sprawiają, że Polacy coraz chętniej korzystają z pożyczek poza bankowych. Co więcej, pożyczyć pieniądze można bez wychodzenia z domu, ponieważ wiele firm oferuje pożyczki długoterminowe online.

Czym jest pożyczka gotówkowa online?

Jest to jeden z produktów poza bankowych oferowanych przez firmy oferujące pożyczki. Okres kredytowania takiej pożyczki wynosi maksymalnie 60 miesięcy, ale większość ofert pożyczek jest kredytowana na okres do 48 miesięcy. Oczywiście im dłuższy okres kredytowania, tym mniejsza rata, ale należy pamiętać że wiążą się z tym trochę większe koszty. Pożyczki długoterminowe online spłaca się tak samo jak kredyt w banku czyli w miesięcznych ratach. Dodatkowym walorem takich pożyczek jest to, że w większości przypadków nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń, a zła historia kredytowa lub niskie zarobki nie są przeszkodą, aby pożyczkę otrzymać. Pozytywną decyzję o przyznaniu środków można otrzymać już w kilka lub kilkanaście minut, a pieniądze, w zależności od wysokości kwoty, mogą znaleźć się na koncie już po 15 minutach. W większości przypadków czas od momentu złożenia wniosku, do chwili otrzymania środków nam konto nie przekracza 24 godzin.

Dane do wypełnienia wniosku online.

Składając elektroniczny wniosek o pożyczkę długoterminową online należy podać dane niezbędne do jego złożenia. Najczęściej należy podać: imię i nazwisko osoby pożyczkobiorcy wraz z adresem zameldowania i zamieszkania, numer PESEL oraz serię i numer dowodu osobistego, numer telefonu i adres email a także numer rachunku bankowego (rachunek musi być zarejestrowany na pożyczkobiorcę). Do tego należy również podać informację o pracodawcy (jego nazwa i adres) oraz formie zatrudnienia wraz z wysokością pensji. Na sam koniec wpisujemy informację o celu pożyczki.

Wszystkie dane muszą być prawdziwe (podawanie nieprawdziwych informacji jest karalne). Podając wszystkie niezbędne dane, przyspieszymy proces weryfikacji pożyczkobiorcy, co skutkuje szybszą decyzją i wpłatą środków na konto.

Pożyczki długoterminowe online są świetna alternatywą dla produktów oferowanych przez banki. Szybka decyzja i wypłata pieniędzy, dogodny okres kredytowania i atrakcyjne warunki sprawiają, że coraz więcej osób z nich korzysta. Są one niezwykle pomocne gdy nieprzewidziane wydatki przekroczą nasz budżet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *