Przejdź do treści

Opinie o firmie Kuki

Kuki to przyjazna i polecana przez wielu pożyczkobiorców firma oferująca błyskawiczne pożyczki pozabankowe przez internet. Firma pozwala na pokrycie pilnych wydatków oraz spełnienie swoich planów, kiedy nie jesteśmy w stanie ich zrealizować w danym momencie z powodu chwilowego braku środków na koncie. Doskonała obsługa klienta oraz przejrzysta oferta stawia Kuki na jednym z pierwszych miejsc w rankingu firm pożyczkowych. Kuki to szybka i korzystna pożyczka krótkoterminowa, którą może otrzymać każdy, kto wypełni wniosek na stronie kuki.pl. Pożyczkę do nawet 15000 zł możesz otrzymać w kilkanaście minut.

Otrzymanie pożyczki w Kuki jest bardzo proste – polega jedynie na wypełnieniu krótkiego formularza pożyczkowego, a następnie na zweryfikowaniu swojego konta. Proces ten nie powinien nam zająć więcej niż kilka minut. Twój wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony nawet w kilkanaście minut od otrzymania przez firmę twojego przelewy weryfikacyjnego.

Kto otrzyma pożyczkę?

Starać się o pożyczkę w Kuki może osoba, która ma minimum 20, a maksymalnie 75 lat, posiada rachunek w polskim banku, telefon komórkowy, adres e-mail oraz jest obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej posiadająca dowód osobisty. Jednocześnie wnioskujący nie może posiadać negatywnego wpisu w Biurach Informacji Gospodarczej. Firma podczas weryfikacji klienta sprawdza czy nie występuje w bazach jako dłużnik. Sprawdzane są bowiem następujące bazy: Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.oraz Biuro Informacji Kredytowej S.A. O decyzji pożyczkowej zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości e-mail. Nie ma problemu z otrzymaniem pożyczki, jeżeli masz już aktywny kredyt w banku. Jednak nie możesz posiadać zaległości w spłatach swoich zobowiązań szczególnie w firmie Kuki – możliwe jest posiadanie tylko jednej aktywnej pożyczki.

Co wyróżnia Kuki?

Kuki ceni sobie długotrwałą współpracę z każdym pożyczkobiorcą. Klienci otrzymują błyskawiczną i rzeczową odpowiedź na wszystkie przesłane zapytania do biura obsługi klienta. Do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, starając znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Firma pracuje przez siedem dni w tygodniu, a wnioski są rozpatrywane od poniedziałku do piątku od 8:00 do 22:00, a także w soboty i niedziele od 9:00 do 17:00. Dlatego pożyczkę możesz otrzymać na swój rachunek wnioskując o nią w weekend. Liczne pozytywne opinie o kuki dostępne w sieci świadczą o tym, że firma oferuje pożyczki na bardzo wysokim poziomie i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta.

Jak wnioskować o pożyczkę?

Aby otrzymać pożyczkę w Kuki należy na stronie głównej kuki.pl wybrać suwakiem kwotę pożyczki, jaka nas interesuje. Za pierwszym razem możesz otrzymać pożyczkę do 5000 zł i oddać ją maksymalnie po 30 dniach. Dla stałych klientów możliwe są pożyczki nawet do 15000 złotych. Pierwsza pożyczka udzielana jest za darmo – oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Warunkiem jest spłata pożyczki w terminie. Następnie należy wypełnić prosty formularz pożyczkowy podając swoje dane osobowe oraz informacje o zatrudnieniu. Konieczna jest także weryfikacja poprzez przesłanie na jedno z kilku kont pożyczkodawcy kwoty 1 grosz – ma to na celu potwierdzenie, że jesteś właścicielem rachunku bankowego na które otrzymasz pożyczkę. Decyzję pożyczkową otrzymasz na swój adres e-mail. Jeżeli będzie pozytywna pieniądze otrzymasz na konto nawet w kilkanaście minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *