Przejdź do treści

Loanme: opinie o firmie oraz ocena oferty instytucji pożyczkowej

Loanme to jedna z młodszych a jednocześnie bez wątpienia najciekawszych instytucji pożyczkowych, jakie obecnie działają na polskim rynku. Firma jest obecna w obrębie rodzimego sektora pożyczkowego dopiero od 2015 roku, jednak pomimo tego już zdążyła sobie zdobyć uznanie ze strony licznej grupy klientów. Klienci wyrażający loanme opinie podkreślają przede wszystkim czytelny charakter oferty, niezbyt wygórowane warunki stawiane potencjalnym pożyczkobiorcom a także dobrze pomyślany, stopniowalny charakter oferty firmy pożyczkowej

Loanme: opinie o firmie oraz ocena oferty

Instytucja pożyczkowa Loanme specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek ratalnych. Firma nie oferuje promocji pt. pożyczka przy RRSO wynoszącym 0% dla nowych klientów, jednak oferta została podzielona na dwie „taryfy”.

Wnioskując o pożyczkę w Loanme po raz pierwszy będziemy mogli starać się o finansowanie w wysokości maksymalnie do 5000 tysięcy złotych. Na uwagę zasługuje bardzo długi maksymalny dostępny okres spłaty: zarówno w przypadku pierwszej, jak i kolejnych pożyczek w firmie Loanme okres spłaty może wynosić nawet do 130 tygodni.

Jeżeli spłacimy pierwszą pożyczkę w terminie, korzystając z oferty firmy po raz drugi będziemy mogli starać się już o kwotę w wysokości do 11 500 zł. Maksymalny dostępny okres spłaty pozostaje taki sam, jak ma to miejsce w przypadku pierwszej pożyczki.

Warunki uzyskania pożyczki oraz weryfikacja zdolności kredytowej

Firma Loanme jest znana z tego, że nie stawa swoim potencjalnym klientom zbyt wygórowanych wymagań. Potwierdzają to różne loanme opinie, jakie można znaleźć chociażby na forach internetowych. Aby mieć dostęp do oferty firmy pożyczkowej Loanme klient musi spełniać następujące warunki podstawowe:

  • 1. Być w wieku co najmniej 18 lat
  • 2. Posiadać polskie obywatelstwo
  • 3. Posiadać miejsce stałego zamieszkania na terenie Polski
  • 4. Posiadać aktywne konto bankowe

W celu uzyskania pożyczki w Loanme konieczne będzie również przejście procesu weryfikacji naszej zdolności kredytowej. Firma zaznacza, że w zależności od charakteru składanego wniosku, klient może zostać poproszony o przedstawienie dokumentacji potwierdzającej osiągane przez niego dochody. Firma Loanme współpracuje z większością baz, w tym z Biurem Informacji Kredytowej, Biurem Informacji Gospodarczej InfoMonitor czy Krajowym Rejestrem Długów.

Warunkiem uzyskania pożyczki w Loanme jest posiadanie pozytywnej historii kredytowej.

1 komentarz do “Loanme: opinie o firmie oraz ocena oferty instytucji pożyczkowej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *