Przejdź do treści

Czy istnieją pożyczki bez prowizji?

Niejeden z nas zastanawiał się nad zaciągnięciem pożyczki na dogodny cel. Każdy z nich jest indywidualną sprawą każdego człowieka. W zależności od potrzeb i zasobów możemy kwestionować jakie duże zobowiązanie nas interesuje oraz z jakimi opłatami wstępnymi, oprocentowaniem oraz prowizją będziemy musieli zwrócić zaciągnięty dług.

W świecie firm trudniących się udzielaniem pożyczek jest wiele rodzajów ich zaciągania. Zaznaczyć należy fakt, że owych firm na rynku znajduje się coraz więcej, a tym samym rodzi się wysoka konkurencja.

Zatem jak przekonać do siebie Klienta?

Regulamin poboru pożyczki jest dość zawiły i szeroki dlatego niezależnie od tego co przedstawia nam wierzyciel, należy niezwłocznie przeczytać go osobiście.

Warto dodać, że pożyczka jest udzielana zazwyczaj na 30 dni. W niektórych firmach zdarzają się wyjątki z możliwością spłaty 60 dni.

Coraz częściej spotyka się firmy, które chcą zachęcić do skorzystania z ich oferty proponując pierwsze pożyczki za darmo, RRSO 0%. Wiele osób zapewne skusi się na tego rodzaju ofertę i nieomylnie można rzec, iż jest to dobry sposób na rozwiązanie indywidualnego problemu Klienta. Firmy pożyczkowe zachęcając w taki sposób Klienta nie tylko pomaga mu w nagłych wydatkach, lecz także ma nadzieję na kolejną wizytę Klienta w placówce w celu podjęcia kolejnej współpracy. Jest to swego rodzaju tzw „zachęta” społeczeństwa na szybkie rozwiązywanie problemów i opłacalny biznes dla firm udzielających pożyczek.

Zdarzają się osoby, które pochopnie podejmują decyzje zaciągnięcia kolejnej pożyczki bez większej świadomości ich odsetek i prowizji. Wówczas koszty ich spłaty wzrastają i jednocześnie powoduje to w jakimś stopniu zdziwienie.

Występuje również grupa społeczna, która mimo wszelkich promocji i zachęcających punktów są nieufnie nastawieni na tego rodzaju rozwiązywanie swoich problemów finansowych.

Decydując się jednak na tego rodzaju rozwiązanie niewątpliwie musimy rozważyć stopnień naszego zapotrzebowania oraz z kim chcemy nawiązać współpracę. Należy sprawdzić wiarygodność i opinie danej firmy pożyczkowej za pośrednictwem wielu stron internetowych zawierający bieżące rankingi najkorzystniejszych ofert.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *